تبلیغات
مطالب تکان دهنده - وصیت نامه شهدا..
 
درباره وبلاگ
مدیر وبلاگ : علی محمد علمداری
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

FreeCod Fall Hafez

انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس

مطالب تکان دهنده
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
شنبه 30 آذر 1392 :: نویسنده : علی محمد علمداری
وصیت نامه شهید محمود احمدی
دست ازاین ماه تابان [امام خمینی] برندارید كه روزنه ی امید مستضعفان جهان و ایران است. پیرو خط امام كه همان خط حزب الله است باشید.

وصیت نامه شهید غلامحسین ارباب رشید
"با مردم برخورد اسلامی داشته باشید، در راه اسلام و قرآن قدم بردارید و مواظب باشید كه شیطان باعث دوری شما از خدا نگردد."

وصیت نامه شهید حسین برهانی
- ای ملت بدانید امروز مسئولیتتان بزرگ و بارتان سنگین است و باید رسالتتان را كه پاسداری از خون شهیدان است انجام دهید و تنها با اطاعت ازروحانیت متعهد و مسئول كه در راس آن ولایت فقیه می باشد و امروز سمبل آن امام بزرگوار امت قادرید این راه را ادامه دهید.
- خواهرانم! در تربیت فرزندانتان بكوشید و حجاب را رعایت كنید، زهراگونه زندگی كنید.....
- سفارشم این است، مردم! به یاد خدا و روز جزا باشید پیرو ائمه اطهار باشید، كه .....
- مردم! امام زمان (عج) را فراموش نكنید. مردم! دنباله رو روحانیت باشید كه چراغ راه هدایتند.....
از امام اطاعت كنید كه عصاره اسلام است، او را تنها نگذارید كه نماینده حجه بن الحسن (ع) است.
10/5/1362

وصیت نامه شهید ناصر بختیاری
...من خودم را لایق نمیدانم كه در جواب ندای هل من ناصر ینصرنی به امام كبیرمان لبیك بگویم... ولی از امام (ره) می خواهم كه مرا دعا كند تا بلكه نزد خداوند مورد قبول واقع شوم و به درجه ای كه در نهایت شهادت است برسم.
...خدایا شكر می كنم كه مرا آزاد آفریدی تا آزاد فكر كنم تا بتوانم بندگیت را به جای آورم.
خدایا! شكر تو را كه مرا پاسدار انقلاب خمینی ات قرار دادی تا اینكه بتوانم خونم را فدای حسینت بكنم.
خدایا! شكر تو را كه مرا از این نعمت انقلاب سرخ خمینی برخوردار نمودی و به آن درجه ای رساندی كه لیاقتش را نداشتم. ...آگاه باشید كه در این برهه از زمان مسئولیت سنگینی بر دوش دارید. شما پاسدار خون های ریخته شده برای اسلام عزیز هستید و باید شما عزیزان پیام خون شهیدان و شعار آنها را با كار و كوشش در راه خدا به جهانیان صادر نمائید، و ثابت كنید كه می توانیم در پناه اسلام غیر وابسته به ابرقدرت ها باشیم و به شعار بهشتی مظلوم و دیگر شهدا تحقق بخشیم و ندای مظلومانه امتمان را به گوش تمام مستضعفان جهان برسانیم تا اینكه لرزه بر اندام پوسیده مستكبران داخلی و خارجی بیندازیم...
و مستضعفین خود تصمیم بگیرند و حاكم روی زمین باشند همانطوریكه كه خداوند به بندگانش وعده داده است:
"و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین..."
تا اینكه مقدمه ای برای ظهور مهدی (عج) و افراشته شدن پرچم لااله الاالله در جهان باشد.

وصیت نامه شهید مجید پازوكی
"درود بر امام امت، نایب بر حق امام زمان (عج) حضرت امام خمینی كه هرچه داریم از وجود با بركت ایشان است كه اسلام و امت اسلامی را بعد از هزاروچهارصدسال دوباره زنده نمود. قدر امام را بدانید و خالصانه پیروش باشید، انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی امانت الهی هستند وظیفة همه ما پاسداری از انقلاب و دستاوردهای آن است. صلاح دنیا و آخرت ما در پیروی از ولایت فقیه می باشد.فعالانه در مسائل انقلاب و اجتماع شركت نمایید. حضور گسترده و آگاهانة مردم ضامن انقلاب و اصول آن است. در نماز جمعه شركت كنید و شعائراسلام را زنده تر كنید".
وصیت نامه شهید مرتضی بهرامیان
از برادران و خواهران می خواهم كه این نهضت را حفظ كنید و در راه صدور آن از هیچ كوششی دریغ نكنید و مگذارید بار دیگر دست جنایتكاران شرق و غرب در شما مسلط گردد و خونهای هزاران شهید از دست برود. در نمازهای جماعت و جمعه با جدیت شركت كنید. با وحدت و اطاعت از مقام رهبری و پیروی از دستورات اسلام و پاسداری جدی از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن توطئه های استكبار را خنثی و نقش بر آب كنید.

وصیت نامه شهید محمود دایه علی
بسم الله الرحمن الرحیم
و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتاً بل احیا عند ربهم یرزقون گمان مبرید كسانیكه در راه خدا كشته می شوند، مرده اند بلكه زنده اند و نزد خدا روزی می خورند. من محمود دایه علی وصیت نامه ی خود را به نام خدا و در راه تداوم انقلاب اسلامی به رهبری زعیم عالیقدر امام امت خمینی روح خدا شروع می كنم، ای مردم مسلمان و مستضعف ایران این انقلاب را به رهبری امام امت ادامه دهید ما ملت ایران خیلی خون داده ایم كه این انقلاب به پیروزی برسد نكند كه از رهنمودهای امام سرپیچی كنید و امام را تنها بگذارید او نایب امام زمان (عج) است. نگذارید خون این شهیدان پایمال شود ما هرچه خون بدهیم انقلابمان پایدارتر می شود، این آمریكائی خائن با كمك منافقین دارند شاخ و برگ این نهال انقلاب را می ریزند ما باید نگذاریم كه این ابرقدرتها، واسطه های داخلی آنها به این انقلاب ضرور زیان برسانند. اگرچه همه را بكشند ما باید تا آخرین قطره ی خونمان را به پای این نهال انقلاب بریزیم و آن را آبیاری كرده و رشدش بدهیم. در زمان امام حسین (ع) امام را تنها گذاشتند حالا كه امام خمینی راه او را می رود ما نباید اورا تنها بگذاریم. از خانواده ام می خواهم كه خط امام را ادامه دهند و از مادرم می خواهم برادرهایم را در بسیج شركت دهد تا اگر روزی به شهادت رسیدم بتوانند ادامه دهنده ی راه من باشند. از برادرهایم می خواهم كه بعد از من اسلحه را به دوش بگیرند و خون خودشان را به پای درخت اسلام بریزند تا درخت اسلام بارورتر گردد. هركس امام را قبول نداشته باشد و سر قبر من بیاید به خون تمام شهیدان خیانت كرده است. پدر و مادرم! ما امروز در زمان امتحان هستیم چون در جبهه وجود دارد حسینی و یزیدی و من راه حسین را انتخاب كرده ام شما هم از فرصت استفاده كنید و به جبهه حسین بپیوندید. در هر كربلائی امام حسینی وجود دارد و حسین امروز با خمینی است. در وجود امام عزیز دقت كنید و با شناخت كامل راه او را ادامه دهید؛ مادرم می دانم كه در انتظار آمدن من هستید و هم اكنون دعا می كنی اما حرف من به برادرانم این است كه یكی یكی به جبهه های حق علیه باطل فرستاده شوند؛ من برای آنها طلب پیروزی بعد از شهادت می كنم. دوستانم در پیروزی ما در این جنگ هیچ شكی نداشته باشید این سخنان را به عنوان یك شهید می گویم كه اگر وحدت خودمان را از دست بدهیم و امام را تنها بگذاریم به خون تمام شهیدان خیانت كرده ایم و خدا شما را نمی بخشد. فقط در خط امام حركت كنید و بدانید بهترین تسلیت برای من انتقام گرفتن خون تمام شهیدان است....

وصیت نامه شهید سید جمال دربان فلك
ای امت حزب اللهی! اسلام مكتب انسان سازی است و انقلاب اسلامی با رهنمودها و رهبری صحیح امام امت (خمینی بت شكن) می رود تا جهانی شود و تمامی ابرقدرت ها را نابود كند و انقلاب را به صاحب اصلی اش امام زمان (عج) تحویل دهد پس بر همه شما وظیفه شرعی است كه در هركجا كه باشید از اسلام و جمهوری اسلامی دفاع كنید..... از ولایت فقیه و روحانیت مبارز اطاعت و پشتیبانی كنید كه هردو ضامن پیروزی و پشتوانه اسلام هستند".

وصیت نامه شهید صفر علی داوودی
"مادرم سلام این فرزندت را از كردستان غریب و مظلوم بپذیر، اینجا كسی را جز خدای بزرگ و ملائك نداریم مادرم برای ما دعا كن".

وصیت نامه شهید ولی الله چراغچی مسجدی
مسلم و تسلیم هستم و شهادت می دهم به خداوند "حی لا یموت واحد، رحمان و رحیم و .... محمد (ص)، بهترین برگزیده از یك صد و بیست و چهار هزار رسولش و علی (ع) وصی بر حقش و یازده فرزند علی (ع) از فاطمه (س) كه همگی برحقند و اما تنها حجت خدا مهدی(عج) است كه به انتظار فرمان ظهورش (نگران از انسانیت) نشسته است.
قال الحسین (ع) "ان الحیاه عقیده و الجهاد و لیمحص الله الذین آمنوا و یمحق الكافرین"
درود خدا به امام عزیزم كه ما را آگاهی بخشید و در هر فرصت برای پاك كردن زنگار نیتها پرداخت تا فقط برای خدا باشیم و رحمت خدا بر شهداء باد كه به ما آموختند چگونه بهتر رفتن را .

وصیت نامه شهید سید كریم حسینی
بارالها به جبهه آمدم تا تكلیف خود را ادا كنم و از من راضی باشی، اما افسوس كه نتوانستم مأموریت خود را به نحو احسن انجام دهم كه به تو نزدیكتر شوم و از من راضی باشی. همسر عزیزم از بچه ها به خوبی نگهداری كن و آنها را در راه فراگیری علم و دانش یاری نما و مرتب آنها را به مساجد ببر تا فرد مفیدی برای جامعه ی ما باشند.

وصیت نامه شهید بهرام حق نجات
خدایا از تو می خواهم كه مرا یاری كنی تا در راه تو قدم بردارم همانطور كه خداوند می فرماید هركسی در امور بر خداوند توكل نماید.او برایش كافی است و حال اگر بنده گام در راه جهاد با كفار گذاشت هرگونه سرنوشتی كه پروردگارش برای او تعیین نماید تفاوتی ندارد ما می رویم تا وظیفه خود را انجام دهیم و نتیجه آن برای ما مهم نیست كه چه بر سر ما خواهد آمد انشاالله كه خداوند قبول نماید.

وصیت نامه شهید حسین حدادی
سلام بر مهدی (عج)
سلام بر نایبش امام خمینی ،سلام بر شهیدان و درود بر تمام مسلمین جهان، مادر وپدر عزیزم اگر شهید شدم برایم گریه نكنید چون من خود می خواستم و وظیفه ام بود. خدا من را به شما داد وظیفه شما بود كه مرا تربیت كنید و كردید ،پس ناراحت نباشید .پیام من به ملت ایران این است كه با گروهك های منافق بجنگید و نابودشان كنند و راه شهیدان را ادامه دهند. پیام من به دولت این است كه امام و شخصیت های مملكتی را از هر نقطه حفظ كنند تا ریشه آمریكا كنده شود . تمام ملت باید گوش به فرمان امام باشد زیرا كه نائب امام زمان است .امیدوارم كه تا به حال گناهی كرده ام خدا مرا ببخشد و مرا جزء یاران امام زمان گرداند....
عاشقم عاشق روی مهدی
شیفته ام شیفته روی مهدی
ای صبا از سر كوی مهدی
برمشامم برسان بوی مهدی

وصیت نامه شهید بهنام خرم بخت
"خدایا! تو را به حسین قسم می دهم كه ما را از فیض شهادت محروم نفرما، پدر و مادرم از شما می خواهم كه بعد از شهادت من برای من گریه نكنید، بلكه به مظلومیت آقا اباعبدالله الحسین (ع) در روز عاشورا فكر كنید دوستان و آشنایان و دانش آموزان شما را به شهدای كربلا قسم می دهم كه یك لحظه از فرهنگ جهاد و شهادت و امر به معروف و نهی از منكر غافل نباشید، كه اگر خون شهدای كربلا و پیام زینب (س) نبود، امروز اسلام و قرآن در عالم پیشرفت نمی كرد در پایان از همه شما حلالیت می خواهم و از شما تقاضا دارم كه امام عزیز را تنها نگذارید..."

وصیت نامه شهید محمود خادم سیدالشهدا
... باور كنید كه شهادت از عسل شیرین تر است اگر در بطن كلمه شهادت بروید متوجه خواهید شد كه چقدر كشته شدن در راه خدا شیرین است. برادرم احمد روح من در انتظار فداكاری توست تو مانند یك مسلمان واقعی زندگیت را وقف خدمت به اسلام كن.

وصیت نامه شهید محمود اعتصامی
به دستورات امام خمینی (ره) عمل كنید، به مسایل معنوی و حضور در نماز جمعه اهتمام فراوان داشته باشید و از زنان و مردان جامعه می خواهم به حدود الهی و فرامین اسلام و قرآن عمل نمایند.
پدرجان یك چیز از شما می خواهم شما در حقم دعا كنید كه به آرزویم برسم.

وصیت نامه شهید سید حسین روح الامین
ای عزیزان از مال دنیا دست بردارید و به خدا فكر كنید، ما از خاك آمده ایم و به خاك بازمی گردیم، هرچه هست، دست خداست و هرچه صلاح او است همان است، خداوند در این دنیا بسیار آزمایش خواهد كرد. این نعمتها را برای آزمایش ما قرار داده است مواظب باشیم كه از این آزمایشات سربلند بیرون بیائیم. ای دوستان به دنبال شناخت اسلام بروید اگر اسلام را شناختید، اگر امام (ره) را شناختید، به آنچه كه می خواهید می رسید، به خدا فكر كنید و به فردای قیامت، به آن آتش جهنم و نعمتهای خدا در بهشت، دست از مال دنیا و هواهای نفسانی بردارید...ای مردمی كه در صحنه هستید به گلزار شهدا بروید و از این عزیزان درس بیاموزید. و فرزندان خود را چون اینان بزرگ كنید، در نمازجمعه ها مرتب شركت كنید، نه فقط به عنوان یك نفر حاضر در نماز به خطبه ها گوش كنید راه و روش اسلام را یاد بگیرید و سعی كنید در سیاست دخالت كنید و ببینید در مملكتتان چه می گذرد.
من نمی دانم چه بگویم چون می دانم دنیا هیج ارزشی ندارد و تنها سفارشم این است كه دست از یاری امام (ره) برندارید و در جنگ شركت كنید به مستضعفین كمك كنید و دست نوازش بر سر آنان بكشید....

وصیت نامه شهید حمید رشیدی
...آیا مردم چنین پنداشته اند كه به صرف اینكه گفته اند ایمان آورده ایم رهاشان كنند و بر این دعوی امتحانشان نكنند؟
ای كسانیكه ایمان آورده اید جهت چیست كه برای جهاد در راه خدا به خاك زمین دل بسته اید؟آیا راضی به زندگی دنیا عوض حیات آخرت شدید به متاع دنیا در پیش عالم آخرت اندك و ناچیز است.پس ار عرض سلام بر حسب وظیفه ای كه می باشد چند سطری به عنوان وصیت می نویسد البته وصیت نامه شهید همه مانند بهترین نوشتجات عرف است و چیز تازه ای برای نوشتن ندارم بنده با عقیده كامل بدین راه قدم گذاشته و به كمال آگاهی آن را دنبال كرده ام.از آنجا كه دنیا محل امتحان است و در این چند روز زندگی كه به لحظه ای می ماند انسان به بوته آزمایش گذاشته می شود.اگر بخواهیم عاقبتمان سعادتمندانه باشد باید از این آزمایش سرافراز بیرون آئیم با هم موجب سرافرازی خود و هم خداوند باشیم كه خداوند به بندگان پاكش مباهات می كند و خوشا به حال شهیدان كه می فرمایند بالاتر از هر چیزی، چیزی مگر اینكه كسی به مسلخ عشق رفته و شهید شود كه بالاتر از آن چیزی نیست.برادران و خواهران خدا را شكر كنید كه در این عمری كه خدا گرفته اید شاهد چنین تحویل عظیمی بودید. قدر این انقلاب را بدانید و از آن مراقبت كنید و به متاع قلیل دنیا دل نبندید كه شما را منحرف و بر زمین می زند .
قانون اساسی و نظام این جمهوری كه گفته و خواسته شهیدان، نگهداری و پاسداری از آن بوده را سبك نشماریم و گرامی بدارید واقعاً شرم دارد كه این شهدا را ببنیم و ولی مدافع این انقلاب نباشیم .اگر خود را آماده كرده ایم باید بدانیم كه آخرت خود را فروخته ایم واگر در این دنیا قدری پایبند به د?ن خود بودیم، بهره را در آخر خواهیم بود و اگر دین نداریم لااقل باید آزادمرد بود ... این بنده در طول عمر خود نتوانستم هیچ خدمتی انجام دهم و در اعمال خودم عمل مثبتی ندیدم و فقط كوله باری از گناه بر دوش دارم كه می دانم فقط شهادت در راه او اگر مقبول گردد می تواند این گناهان را بشوید و امید داشتم كه در طول این زندگی بتوانم هرچقدر كم و كوچك خدمتی كنیم تا لااقل كمی از وظیفه ای كه به دوش داریم و وظیفه هر انسانی اگر بخواهد آزاد باشد و سعادتمند یاری دین است انجام داده باشم اما افسوس كه خود را خیلی بدهكار می بینم و واقعاً در جا زده ایم و حال كه خود در صف مجاهدین فی سبیل الله جا زده ام می خواهم خداوند به آبروی این سلحشوران نظر خودش را از ما راضی گرداند و از او می خواهم مرگم را شهادت راه خودش قرار دهد ... چند خواسته دارم كه می خواهم اگر ممكن بود رعایت شود اگر خداوند ما را قبول كرد و مهر بازگشت نزد هیچ خواسته ای از دولت و مردم نداشته باشند.....دوم صبر پیشه كنند و طریق حضرت زینب (س) را پیشه كنندو سوم اینكه از دوستان به خصوص دوستان نزدیك می خواهم ... از كسانیكه با آنان رابطه داشته ام حلالیت بطلبند...

وصیت نامه شهید جواد جلیلی
بسم الله الرحمن الرحیم
درود خداوند متعال بر تو باد ای رهبر عالی قدر و بزرگوار سلام شهیدان ایران ...حسین جان! جوانان ما در جبهه ها به یاد تو سینه های خود را جلوی گلوله های سبك و سنگین قرارمی دهند و جان خود را می دهند پروردگارا من می دانم تو ما را خلق كردی و تو به ما جان داده ای....خداوندا مرا یاری كن اگر تو یاری نكنی یاوری جز تو ندارم و ای مردم مسلمان این خون پاك شهیدان است كه پیچ و خم قلاب را صاف و هموار می كند كه شاید با ریخته شدن این خونهای پاك كسانی كه در نادانی هستند بهراه الله نماینده شوند و از شما مردم مسلمان و دوستان و آشنایان تقاضا می كنم كه با انقلاب به حالت سستی برخورد نكنید انقلاب هدف بزرگی را دنبال كرده است و از شما می خواهم كه جلوگیری از فرزندان خود نكرده و بگذارید راهی راه می خواهند بروند و اگر كسی مانع از رفتن فرزندش به جبهه های جنگ شود به خدا قسم مسئول است..... خدایا تو را شكر می كنم كه به من قدرت تشخیص حق از باطل را دادی و خدایا تو را شكر می كنم كه رهبرم را شناساندی كه به من چنین پدر و مادری دادی خدایا تو را شكر می كنم كه مرا در نادانی نمیراندی مادر عزیزم می دانم كه شما را اذیت كردم و برای شما نتوانستم فرزند خوبی باشم.... بعد از مردن من حجله ای برای من مگذارید چون درنزد خدا هیچ ارزشی ندارد گل بر سر قبرم نیاورید چون این گلها بعد از 2 یا 3 روز پلاسیده می شوند مرا در بهشت زهرا (س) دفن كنید.
والسلام علیكم و رحمه الله و بركاته
58/4/1361 جواد جلیلی

وصیت نامه شهید ناصر جام شهریاری
...و تو ای خدای بزرگ كمكم كن كه جزء هدایت یافتگان باشم و نصرتم ده كه با دشمنان دین تو ستیز كنم. ...ای مسلمانان از همه قشر بدانید كه وظیفه شرعی است كه از ولی امر مسلمین اطاعت كنید. ...خدایا یاریمان كن تا از اماممان پیروی كنیم، و در خط امام كه همان خط اسلام است، باشید. ...ای ملت بیدار ایران هوشیار باشید و نگذارید تاریخ تكرار شود، حال كه جنگ به نفع جمهوری اسلامی ایران پیش می رود، همانهایی كه با امام علی (ع) گفتند كه مالك را برگردان، ما با قرآن نمی جنگیم، (در اینجا هم این كار را نكنند) متأسفانه همین كار را كردند. ...قرآن و اسلام در ایران پیاده می شود، (اجرا می شود) نه در حزب بعث صدام. ...آری در زمان دودمان ننگین پهلوی سرمان در لاك خودمان بود، و هیچ توجهی نداشتیم، كه بر ما و مكتب ما چه می گذرد و باز خداوند بر ما منت نهاد و رهبری از سلاله محمد (ص) خمینی این مرد بزرگ، مرد با تقوا، این اسلام شناس واقعی را ولی امر و رهبر و پیشوای ما كرد. ...ای آمریكای خونخوار كه خون همه محرومان در سراسر گیتی به دست تو و یا جیره خوارانت می ریزد، به یاری حق و همت امت اسلامی دیگر عمرت به پایان رسیده است و تو را در جهان كه رسوایی رسواتر خواهیم كرد.تو كه هر روز در جنوب لبنان و السالوادور خونها می ریزی و سازمان حقوق بشرت در خواب خرگوشی فرو رفته است.

وصیت نامه پرویز خیامیان
درود به رهبر عزیز ،قلب ملت ایران به نام الله در هم كوبنده ظلم و ستم. به نام خدائی كه به ما شعور داد تا خوب را از بد و زشت و پلید را از زیبا تمیز داده و یكی را انتخاب كنیم. تقاضا دارم دخترم (صفورا) تا كلاس ششم ابتدایی فقط و فقط درس اسلامی خوانده و بعد قرآن یاد بگیرد و كاملاً اسلامی تربیت شود كه این بزرگترین آرزوی من است. از همسرم و خانواده ام تقاضا دارم اگر در راه شهید شدم در مرگ من گریه نكنند بلكه شادی بكنند تا روح من شاد گردد، اگر شهید شدم جنازه مرا در اصفهان دفن كنید. فرزند مرا نزد امام امت رهبر كبیر انقلاب، پدر عزیزم خمینی بت شكن ببرید تا دست بركتش را به صورت او كشیده و برای آنها دعا نمایند، والسلام ،پایدار ارتش جمهوری اسلامی ایران، پاینده ایران، و برقرار باد جمهوری اسلامی ایران.

وصیت نامه شهید اكبر چاجی
برای اسلام و انقلاب تبلیغات زیادی بكنید تا ندای اسلام و اسلام طلبی به اقصی نقاط جهان برسد در اشاعه و گسترش فرهنگ اسلامی تلاش لازم را بنمایید و از هیچ كوششی دریغ نكنید همیشه گوش به فرمان امام امت و مسئولین كشور باشید".

وصیت نامه شهید سید عباس جولایی
....برادرانم! به ریسمان الهی اعتصام كنید و آن را رها نسازید ،هرچه به كلاس بالاتری از ایمان برویم درسهایمان مشكل می شود و درس امتحانات مشكل تر و شیطان هم تلاشش بیشتر می شود. مبادا پس از چند صباحی تحمل درد و رنج و زحمت در راه خدای بزرگ به دره نیستی سقوط كنیم، قرآن زیاد بخوانید و سعی كنید زمانیكه خداوند با شما صحبت می كند ترجمه تحت اللفظی آن را بدانید .تقوا تقوا اساس كار است اگر تقوا نباشد اكثر عبادات به خاطر غیر خدا می شود، نماز را طوری بخوانید كه بدانید با خدا چه می گویید مبادا عباداتمان بندی باشد كه ما را از راه سعادت بازدار بدین واسطه كه فكر كنیم خیلی آدم خوبی هستیم عبادات ما باید پله ای برای صعود ما به درجات و كلاسهای بالاتر باشد.

وصیت نامه شهید هدایت الله ثمرمند
"اینجانب براساس عقیده ای كه نسبت به اسلام و مكتب شهادت دارم با عزمی راسخ و اراده ای آهنین عازم جبهه شده ام.تا دین خود را نسبت به اسلام ادا كنم چون موقعی كه شهادت باعث سعادت ماست، افتخار شهید شدن در راه اسلام را داریم"

وصیت نامه شهید حسین ثامنی
ای مسئولین توجه داشته باشید امروز مسئولیت حفاظت از خون شهیدان در درجه اول به عهده شماست مبادا بین صحبت و رفتارتان با این ملت شهیدپرور با مقامات بالاتر فرق كند. خود را عاقل و متعهد و حافظ اسلام و دیگران را بدخواه و جاهل ندانید، در خود بیشتر دقت كنید، مبادا جلوی خدمت مخلصان را بگیرید.
دقت كنید با نیروهای مخلص بسیج جزء با منطق و دلیل به هیچ زبان دیگر سخن نگوئید.
شرمنده دوستان شهیدم و درگه حق تعالی.
28/12/63

وصیت نامه حسین ترك
از مردم شهیدپرور می خواهم كه همیشه در صحنه باشند ،ابرقدرتها بدانند مردم ایران همیشه در صحنه هستند و نمی گذارند كه خللی بر جمهوری اسلامی وارد شود. ابرقدرتها بدانند كه ما مردم ایران با جان و دل انقلاب را پذیرفتیم و آن را تا پایان جان حفظ خواهیم كرد. من از مردم می خواهم رهبر و ولی فقیه را تنها نگذارند و به دستورات ایشان عمل كنند.از خواهران خود می خواهم كه حجاب اسلامی را رعایت كنند و از برادرانم هم می خواهم كه ادامه دهنده راه شهدا باشند و از پدر و مادرم هم می خواهم كه اگر می خواهند برای من گریه كنند برای غریبی امام حسین (ع) گریه كنند.

وصیت نامه شهید نادر پوربندری

بر شما جنگ و جهاد واجب شد در حالی كه این فرمان بر شما گران و سنگین و مورد كراهت شماست، ولی بدانید كه چه بسا چیزی را كه ناگوار و مكروه می دانید در حقیقت به نفع شماست.بالعكس شما می پندارید كه شهیدان راه خدا مرده اند نه، بلكه زنده به حیات ابدی هستند و در نزد پروردگارشان متنعم خواهند بود.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


جمعه 4 اسفند 1396 05:29 ق.ظ
من فکر می کنم مدیر این وب سایت در واقع کار به نفع وب سایت خود است،
از آنجا که در اینجا هر اطلاعاتی بر اساس کیفیت است.
پنجشنبه 3 اسفند 1396 09:37 ب.ظ
به عنوان مورد علاقه ذخیره شده، سایت شما را دوست دارم!
پنجشنبه 28 دی 1396 04:42 ق.ظ
سلام به نظر شما به اشتراک گذاشتن پلتفرم وبلاگ شما از چه استفاده می کنید؟
من قصد دارم وبلاگ خود را در آینده نزدیک بسازم، اما زمان زیادی برای تصمیم گیری بین BlogEngine / WordPress / B2evolution و دروپال دارم.

من دلیلش را میپرسم زیرا طراحی شما به نظر می رسد متفاوت است و اکثر وبلاگها و من به دنبال آن هستم
برای چیزی کاملا منحصر به فرد است. پ.ن. پوزش می خواهم که از موضوع خارج شوم اما من
مجبور شد بپرسد
پنجشنبه 7 دی 1396 08:59 ب.ظ
هر روز یک وبسایت و سایت اطلاعاتی را برای خواندن پست ها،
با این حال این وب سایت مقالات مبتنی بر ویژگی های ارائه می دهد.
چهارشنبه 22 آذر 1396 03:08 ق.ظ
سلام من خیلی هیجان زده هستم وبسایت شما را پیدا کردم، شما واقعا اشتباه را پیدا کردید، در حالی که من در Aol جستجو کردم
برای چیز دیگری، به هر حال من اینجا هستم و فقط دوست دارم
برای تشکر از شما برای یک پست قابل توجه و یک وبلاگ هیجان کامل (من همچنین
دوست دارم موضوع / طراحی)، من وقت ندارم که همه آن را در لحظه مرور کنم، اما من آن را ذخیره کرده ام و همچنین خوردها RSS خود را،
بنابراین زمانی که من وقت دارم دوباره به خواندن بیشتر خواهم پرداخت
لطفا کار فوق العاده ای را ادامه دهید.
پنجشنبه 16 آذر 1396 04:14 ق.ظ
من همیشه برای مطالعه نوشتن مقالات در روزنامه ها مشغول به کار بودم، اما در حال حاضر، به عنوان یک کاربر وب، از همین حالا از شبکه برای محتوای استفاده می کنم، به لطف
وب
پنجشنبه 18 آبان 1396 11:22 ب.ظ
اینها در واقع نظرات فوق العاده در مورد وبلاگ نویسی هستند.
شما در اینجا برخی از عوامل دلسرد کننده را لمس کرده اید. هرکسی
راه را حفظ کن.
یکشنبه 14 آبان 1396 03:28 ق.ظ
این واقعا یک قطعه اطلاعات خوب و مفید است. من خوشحالم که شما این اطلاعات مفید را با این اطلاعات به اشتراک گذاشتهاید
ما لطفا ما را با این موضوع آگاه سازید با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری.
یکشنبه 14 آبان 1396 03:02 ق.ظ
لطفا به من اطلاع دهید اگر دنبال یک نویسنده برای خود هستید
وبلاگ. شما پست های خوبی دارید و من فکر می کنم که می خواهم
یک دارایی خوب باشد اگر بخواهید برخی از آنها را بخرید
بارگیری کردن، من کاملا دوست دارم مطالب خود را برای شما بنویسم
وبلاگ در عوض یک لینک به من. اگر علاقمندید برایم ایمیلی بفرستید.
به سلامتی!
یکشنبه 14 آبان 1396 02:56 ق.ظ
من این سایت را از طرف دوست خود گرفتم که با این سایت در رابطه با من اشتراک داشت و حالا این بار من از این وبسایت بازدید می کنم و مقالات بسیار مهیج و یا بررسی ها را در این مکان خواندن.
سه شنبه 9 آبان 1396 10:06 ب.ظ
Hi there! Quick question that's entirely off topic.
Do you know how to make your site mobile friendly? My blog looks weird when browsing from my apple iphone.
I'm trying to find a theme or plugin that might be able to fix this issue.

If you have any suggestions, please share. Thank you!
سه شنبه 9 آبان 1396 12:09 ق.ظ
این بهترین زمان برای ایجاد برنامه هایی برای آینده است
زمان خوشحال شدن است. من این پست را خوانده ام و اگر بتوانم
من مایلم به شما برخی از چیزهای جالب یا مشاوره را پیشنهاد دهم. شاید شما
می توانید مقالات بعدی با اشاره به این مقاله بنویسید من می خواهم
برای خواندن چیزهای بیشتر در مورد آن!
دوشنبه 8 آبان 1396 08:10 ب.ظ
من واقعا حامی این موضوع هستم
صفحه وب که این پاراگراف فوق العاده را در این مکان به اشتراک گذاشته است.
دوشنبه 8 آبان 1396 08:03 ب.ظ
عنصر جذاب از محتوا. من فقط بر روی وب سایت شما و در پایتخت پایتخت اعتراض کردم که ادعا می کنم که در واقع پست های وبلاگ شما را دوست داشتم.
به هر حال من در فید و یا حتی من مشترک خواهد شد
تحقق شما حق ورود به طور مداوم به سرعت.
دوشنبه 8 آبان 1396 07:31 ب.ظ
روز خوب! آیا می دانید اگر هر پلاگین برای کمک به جستجوگرها ایجاد کند؟

من تلاش می کنم وبلاگم را برای برخی از کلمات کلیدی هدفمند رتبه بندی کنم، اما موفقیت های بسیار خوبی را نمی بینم.
اگر می دانید از هر سهم لطفا به اشتراک بگذارید. قدردانی آن
دوشنبه 8 آبان 1396 07:16 ب.ظ
That is a great tip particularly to those new to the blogosphere.

Brief but very precise information… Appreciate your sharing this one.
A must read article!
دوشنبه 8 آبان 1396 04:25 ب.ظ
این پست ارزشمند است چگونه می توانم بیشتر بیاموزم؟
دوشنبه 8 آبان 1396 03:22 ب.ظ
هی، وبلاگ بسیار خوب!
دوشنبه 8 آبان 1396 02:38 ب.ظ
پاسخ های خوب در برابر این مشکل با استدلالات واقعی و صحبت کردن در مورد همه چیز
آن
دوشنبه 8 آبان 1396 02:34 ب.ظ
با تشکر برای به اشتراک گذاشتن افکار خود. من واقعا از شما قدردانی میکنم
تلاش ها و من در انتظار نوشتن مطالب جدید شما هستم
یک بار دیگر متشکرم.
یکشنبه 30 مهر 1396 02:55 ق.ظ
من رفته ام برادر کوچکم را تحویل می دهم که باید باشد
همچنین به طور منظم برای دیدن این صفحه وب برای به روز شدن از جدیدترین اخبار بروید.
چهارشنبه 19 مهر 1396 11:12 ب.ظ
من فکر می کنم این یکی از مهم ترین اطلاعات برای من است. و من خوشحالم خواندن مقاله شما.

اما باید به چند چیز کلی اشاره کرد، سبک سایت ایده آل است، مقالات واقعا عالی است:
D. کار خوب، سلام
دوشنبه 16 مرداد 1396 09:00 ق.ظ
I've learn a few good stuff here. Certainly value
bookmarking for revisiting. I wonder how so much effort you
place to create the sort of magnificent informative
website.
جمعه 13 مرداد 1396 11:45 ب.ظ
Fastidious answers in return of this question with real arguments and explaining the whole thing concerning that.
جمعه 18 فروردین 1396 01:19 ب.ظ
I absolutely love your blog and find many of your post's to be exactly what I'm looking for.
Do you offer guest writers to write content for you?
I wouldn't mind creating a post or elaborating on a number of the subjects you write about here.

Again, awesome weblog!
سه شنبه 15 فروردین 1396 06:24 ب.ظ
For hottest news you have to go to see the web and on world-wide-web I found this site as a most excellent web page for newest updates.
جمعه 11 فروردین 1396 02:05 ق.ظ
I really like reading through an article that will make people think.
Also, thanks for permitting me to comment!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر